הבית להשקעות חכמות

השקעה יחודית
עם תשואה גבוהה

בואו לגוון את תיק ההשקעות שלכם בקרן מימון פרטית באפיק שאינו בורסאי או נדלני

בואו לצמוח עם ProValue
הבית לפתרונות מימון מתקדמים השקעות בפיקוח משרד האוצר החל מ- 250,000 ₪

סכום נזיל של כ-

0
להשקעה, לטווח זמן של שלוש שנים לפחות

 "אי אפשר לתת כסף בלי בטוחות" ״כל עסק עובר ניתוח כלכלי
 ומקצועי של הפעילות״
״במימון קצר מועד לעסקים
  קטנים ובינוניים בשלבי צמיחה.״

״כל עסק עובר ניתוח כלכלי
ומקצועי של הפעילות״

קובי חדד

מנכ״ל פרווליו

״אי אפשר לתת כסף בלי בטוחות״

מנכ״ל פרווליו קובי חדד

כל עסק שמקבל הלוואה מפרווליו עובר ניתוח מעמיק ומקצועי, הן של הצד הפיננסי והן של הצד העסקי-תפעולי, של הפעילות שלו. פרווליו מעניקה אחריות אישית להלוואה, לא רק לתווך בין הצדדים, ומושקעת ב- % 5-10  בכל הלוואה מתוך ההון של החברה. אין דבר כזה הלוואה בכל מחיר, פרווליו בוחנת בדייקנות יתרה את מדיניות האשראי וסוג ההלוואה שקרן המימון הפרטית מעניקה בטרם ההשקעה בה. 

לבדיקת התאמה השאירו פרטים

איך מתחילים להשקיע

רישום ובדיקת התאמה

יצירת קשר ובדיקת התאמתכם כמשקיעים

פגישת הכרות

הגעה למשרדינו והסברה מלאה על מודל ההשקעה

מתחילים להשקיע

ההשקעה תחל לצבור תשואה

 

ProValue נעים להכיר

חברת Provalue פורצת דרך בתחום המימון ופתרונות האשראי, בזכות אנליזה פיננסית מקצועית-ייחודית ויצירתית.
הערכים המנחים את פעילות החברה הנם הגינות ושקיפות מלאה, התאמת פתרון פרטני לכל לקוח, באופן המדוייק ביותר, הזול ביותר והמהיר ביותר.

אסטרטגיית העבודה שלנו הנה בדיקה מעמיקה ומקיפה; ניתוח מקיף ויסודי של המצב הנתון, הצרכים, הרצונות והיכולות, מורכבות הצורך הפיננסי/ החוב על השלכותיו השונות, ובניית מפת דרכים.

לבדיקת התאמה השאירו פרטים

בס"ד. ט.ל.ח. הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.

 

רישוי נותני אשראי בפיקוח משרד האוצר אגף שוק ההון. רישיון מספר 60486

כתובת: דרך רמתיים 96 הוד השרון. טלפון: 09-7414216
provalue.fund

Copyright 2024 All Rights Reserved PROVALUE.FUND ©